کتاب کودک
سلام به همه دوستان

متاسفم که افتتاح وبلاگ با روزهای پرمشغله من همراه شد و برنامه هایی را که برایش داشتم نتوانستم عملی کنم ، امیدوارم بتوانم بعد از این فعال تر کتابها و منابع مفید برای کار با کودکان زیر ۶ سال را معرفی کنم.

 امروز سایتی را خدمتتان معرفی می کنم که پر از نقاشی آماده برای رنگ آمیزی است. برای کودکانی که به رنگ و رنگ آمیزی علاقه دارند یا برای والدینی که می خواهند این علاقه را در کودک خود ایجاد کنند ، سایت مفیدی خواهد بود.

سایت رنگ آمیزی تصاویر بسیار زیادی را شامل می شود که  موضوعات گوناگونی را در برمی گیرند. از تصاویر کیک تولد تا انواع تصاویر کارتونی و واقعی حیوانات ، تصاویر ورزشی، وسایط نقلیه و...

می توانید آنها را پرینت گرفته و در اختیار کودک خود قرار دهید یا آنها را خودتان رنگ آمیزی کرده ، با قیچی دور آنها را برش دهید و روی مقوا بچسبانید و به صورت کارتهای آموزشی برای بازی با کودک استفاده کنید. 

همچنین در سایت سایر بازیهای تصویر و رنگ را نیز می توان یافت.

در زمینه رنگ آمیزی کتاب های زیادی در بازار وجود دارد اما اکثرا دارای تصاویر با بخشهای کوچک هستند که برای کودکی که مهرات زیادی ندارد رنگ کردن آنها مشکل است و ممکن است باعث دلزدگی از رنگ و نقاشی شود. با این روش تصاویر به انتخاب خود شماست و متناسب با مهارت کودک شما.


موضوعات مرتبط: معرفی سایت
[ یکشنبه هفتم بهمن ۱۳۸۶ ] [ 19:31 ] [ زهرا سادات نوری ] [ ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

بررسی محتوایی کتابهای کودکان
در صورت تمایل به همکاری از طریق نظرات مرا در جریان بگذارید.
لطفا سایت را به دوستانتان نیز معرفی کنید تا همه با هم بتوانیم کتاب های کودکانمان را بررسی و به دیگران معرفی نماییم.
-------------
سعی می کنم در صورت لزوم پاسخ نظرات را در بخش نظرات زیر خودشان درج کنم. میتونید بعدا به همانجا مراجعه و پاسخ را مشاهده کنید.
-----------------
لینک کردن وبلاگ در وبلاگ شما منوط به کسب اجازه از نویسنده نمی باشد! البته اطلاع رسانی شما باعث خشنودی است.
--------------------
با تشکر از حضور شما!
زهرا سادات نوری
دوستان کتاب کودک
امکانات وب
Google

در کتاب کودک
در اینترنت